PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169177}

Kopia Mistrza

Copying Beethoven
6,8 14 987
ocen
6,8 10 1 14987
5,8 8
ocen krytyków
Kopia Mistrza
powrót do forum filmu Kopia Mistrza

A ta IX Symfonia,

ocenił(a) film na 7

jak się jej słucha w filmie to ciarki przechodzą po plecach. Pani Agnieszka ją wspaniale wyeksponowała.

Boguslaw_3

za to orkiestra dennie zagrała ;/ nie wiem , czemu tak sie tą Holland zachwycacie

ocenił(a) film na 8
anett94

Które wykonanie IX symfonii preferujesz? Masz może ulubionego dyrygenta lub orkiestrę? Wolisz IX pod batutą Karajana, Masura, Soltiego, Furtwanglera, Toscaniniego czy Klemperera? Mówi Ci coś słowo interpretacja muzyczna? Czy Holland grała w tej orkiestrze, że krytykujesz ja w tym samym zdaniu?

wareg

Nie mam ulubionego dyrygenta ani orkiestry...a Holland krytykuje, bo ona miała "czuwać" nad tym, żeby to wykonanie było dobre... i jej sie nie udało. A jeśli założyć, że to jest jej interpretacja, to niestety ja uważam ją za złą... ale możesz mieć inne zdanie;P

anett94

Czemu się zachwycamy?? Bo moim zdaniem był to piękny film! Dla nas (znaczy tych zachwycających się) to "IX symfonia" była zaczarowana, to było jak w w tej bajce że chłopiec grał na flecie i szczury do niego przybiegały :)

Boguslaw_3

gust jest jak tyłek - każdy ma swoj - i o gustach sie nie dyskutuje ;-)

taki zarcik ;-)

Tak na prawde kazdy inaczej odczuwa i przezywa muzyke wiec jednym sie ta "interpretacja" podoba a drugim nie... Proste ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones