PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169177}

Kopia Mistrza

Copying Beethoven
6,8 14 994
oceny
6,8 10 1 14994
5,8 8
ocen krytyków
Kopia Mistrza
powrót do forum filmu Kopia Mistrza

Fabuła, jak fabuła, trochę już oklepana. Poza tym bardziej podobał mi się Bejtołwen (jak to mówią po amerykańsku) Gary'ego Oldmana, niż Eda Harrisa, który wydawał mi się zbyt czysty i za mało "szalony". Mimo to od strony estetycznej "Copying Beethoven" stoi na bardzo wysokim poziomie, a scena premiery IX symfonii można już sobie wysoko cenić choćby za to, że mimo swojej długości nie była nudna ;). W dodatku cały czas odnosiłem wrażenie, że niektóre ujęcia były jakimiś nawiązaniami do malarstwa, deja vu? Ktoś coś wie na ten temat?

Film Agnieszki Holland, którą bardzo lubię, należy oglądać w kinie, bo jest to trochę widowisko. Nie wyobrażam sobie, że oglądam go w telewizji, zupełnie mijałoby się to z celem.

Niniejszym podsumowuję, że "Kopia Mistrza", mimo, że nie jest może czymś wybitnym, to jednak nieprzeciętnym i ze względu na kilka jego cech i scen w niej zawartym może warto zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones