PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169177}

Kopia Mistrza

Copying Beethoven
6,8 14 994
oceny
6,8 10 1 14994
5,8 8
ocen krytyków
Kopia Mistrza
powrót do forum filmu Kopia Mistrza

Wspaniale zagrany przez Harris'a, duzo gorzej przez Kruger...
Pani Holland moim zdaniem mocno ukerunkowała się modą na hymn Unii (kasę na pewno łatwiej było zdobyć), a poza tym przecież jak sama przyznaje z muzyką klasyczną nie miała zbyt dużo do czynienia...
No i niech jeszcze ktoś porówna to do Amadeusa...
Nie jest źle, ale rewelacji brak...
Jedynie scena gdzie Anna Holtz odwraca mistrza ku widowni - by ten zobaczył wiwatujący tłum jest moim zdaniem wyjątkowa - ALE! - to podobno jest zapisany w kronikach fakt - więc... no cóż... to juz było napisane.

1z1000

Co z tego że napisane ;) Piękne to było, jeszcze podobała mi się scena jak Anna wprowadziła Beethovena odpowiednio w takt muzyki na refren... Miodzio... I to całe oszołomienie Mistrza... Ech... fajnie by było poznać żyjącego geniusza ;P

1z1000

Dużo gorzej zagrany przez Kruger? Zdumiewająca opinia. Film rzeczywiście nie jest jakiś wyjątkowy, tudzież nakręcony z dużą energią i polotem. Ale to właśnie ze względu na Kruger warto go oglądać. Ona tutaj gra, że tak powiem, pierwsze skrzypce. Nigdy nie byłem fanem jej talentu ani urody, dlatego zwracam uwagę na to, jak finezyjnie poprowadziła Annę Holtz. Dla mnie to duże i bardzo pozytywne zaskoczenie. A Harris jak to Harris - rozwrzeszczany, szalony i bardzo dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones